KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252937
nr 1425 2937
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Fabrik i bakgrunden", monogramsignerad. Olja på duk, 63x51, yttermått inklusive ram: 7360
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:53:12
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg